Wat een verrassing was het om de juf  ’s middags na schooltijd ineens onverwachts aan de lijn te hebben met de vraag of ik Jeugdprins wilde worden. Daar hoefde ik helemaal niet over na te denken, want ik vond en vind het nog steeds gewoon geweldig om Jeugdprins te mogen zijn. Hoe leuk is dat!? Op dat moment wist ik nog niet wie er Jeugdadjudant zou worden, want de juf moest er nog voor op “jacht”. Hoe leuk dat Belstar Roxy daarvoor werd gevraagd!

Toen de juf belde, dacht ik dat het over mijn rekentoets ging, maar ze vroeg dus of ik Jeugdadjudante wilde worden. Yes, hoe leuk….maar hoe moet dat dan met de Belstars? Mijn moeder zei, dat dat wel goed zou komen. Een tijdje later had ik nog het idee dat ik droomde. Ik mag dit jaar de Jeugdadjudante zijn.

We zitten zoals jullie waarschijnlijk allemaal wel zullen weten allebei op voetbal bij Vios en zijn 11 jaar. Komend seizoen komen we in het nieuwe JO13-2G team.

De voorbereiding voor de onthulling, het maken van de proclamatie en het verzinnen van de leus samen met de Carnavalsvereniging was leuk en erg gezellig. Het moest allemaal in een hele korte tijd gebeuren, want de Carnaval stond al vlak voor de deur.

Het was geweldig dat het pas tijdens de onthulling duidelijk werd, dat wij de nieuwe Jeugdprins en Jeugdadjudante zouden worden voor het nieuwe Carnavalsjaar. We hebben genoten van de onthulling. We stonden achter verlichte doeken. Je zag alleen onze silhouetten. Er werden 3 aanwijzingen gegeven. We hebben daarna ook meteen onze Jeugdraad van 11 (Juup, Renske, Fedde, Anne, Timme, Karlijn, Sam, Nora, Mees, Mike, Julian) bekend gemaakt. Toen mochten we buiten nog mooi taarten gaan gooien naar Prins Joost en Adjudant Menno. Hoe smerig kunnen je Carnavalscape en blouse worden?

Na een lange warme en zonnige zomer kwam de Buutavond er alweer aan. We zijn hier samen met onze Jeugdraad van 11 heen geweest en hebben er enorm van genoten. Wat was dat een gezellige boel! We hadden een prachtplek en er werd goed voor ons gezorgd (eten en drinken). We mochten ook de prijswinnaars van de loterij bekend maken samen met Joost en Menno.

Op zondag 20 januari  gaan we met onze Jeugdraad alweer Frühshoppen. Dat zal ook vast weer een leuk feest worden. Daarna volgen er nog mooie dagen met op 1 maart schoolcarnaval en op dinsdagmiddag 5 maart kindercarnaval. Zet het allemaal maar vast op de kalender.                             We gaan er samen met jullie een mooie carnaval van maken!

Carnaval gezellig met ons mee!

We hebben er al hartstikke veel zin in!

Tot gauw!

Alaaf Alaaf Alaaf!!!

Recommended Articles